Načítání
https://www.penzionuh.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/Sleva0123gk-is-1.pnglink
posun vlevo
  • Zimní stadion Uherské Hradiště
posun vpravoUbytování

Penzion se nachází ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti. K dispozici je 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 37 lůžek plus přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. 

Všechny pokoje jsou vybaveny LED televizí a lednicí. V prostoru penzionu se také nachází kuchyňka a společenská místnost. Hosté mohou využít služeb wellness, které je součástí penzionu. Naleznou zde saunu s ochlazovacím bazénkem, whirlpool a relaxační místnost.

Disponujeme plně vybaveným zázemím pro cyklistiku. Vstup do penzionu je bezbariérový, v letních měsících kola uschováte v naší velké kolárně, kde najdete i nářadí na drobné opravy. Je zde možnost i bezplatného dobití elektrokol. V zimních měsících je možnost uschování kol ve společenské místnosti. Ve společné kuchyňce je možnost oprání a usušení prádla. Na recepci najdete mapy s doporučenými cyklostezkami v okolí a tipy na výlety.

 

Výběr nejoblíbenějších cyklotras v okolí: 

 

Uherskohradišská vinná stezka

Moravská vinná stezka

Rozhledny na Slovácku 

Cyklostezkou podél Baťova kanálu

Certifikat

 

Přímo před penzionem je velké neplacené parkoviště s kapacitou 100 parkovacích míst a WIFI připojení zdarma, pro hosty máme na recepci k zapůjčení notebook.

 

DSC_0006 DSC_0007 DSC_0019 dsc_0020 DSC_0071 DSC_0109 DSC_0127 DSC_0129 DSC_0132 DSC_0133 DSC_0140 DSC_0141 DSC_0142

 

Pro hosty je k dispozici na recepci k zapůjčení notebook. Při dlouhodobějším ubytování poskytujeme slevové poukázky na nákup, 20%slevu na vstup do wellness i do fitcentra.